info@kampusekspress.com
+90 532 394 15 12
Kurumsal
Biz Kampüs Ekspressolarak, konusunda uzman çalışanları ile fark yaratan,özel ve farklı tasarımıyla samimiyet oluşturan, sürekli gelişen ve geliştiren, misafirlerinin beklentilerini ve konforunu önemseyen, konsept tasarımlarını mekana ve beklentilere göre planlayan, leziz menüleriyle misafirlerinin buluşma noktası olan bir Türk markasıyız.

2005 yılında temelleri atılan Kampüs Ekspress şu an için 2 mağazasıyla hizmet vermektedir, hedeflerimiztüm Türkiye’de Devlet ve Vakıf Üniversitelerinde KampüsEkspress konseptinde, yüzlerce şubeyle hizmet veren bir Türk markası olmaktır.

Firmamız kaliteli, güvenli, çevreye duyarlı ve hijyenik ortamlarda imalat yapmaktadır. Sürekli ve planlı iyileştirme bilinciyle, misafir talep ve beklentilerini, tüm yasal şartlara, standartlara ve mevzuatlara uyarak zamanında ve uygun kalitede karşılamaktadır.
Tarihçe
TADU GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Temelleri 2005 yılında A. Osman SARIKAYA ve M. Gürkan YILMAZ tarafından atılmış, ortaklar daha önceleri çeşitli gıda firmalarında ortaklıklar yapmış, bu bilgi ve birikimlerini KAMPÜS EKSPRESS konseptinin oluşturulması için kullanmışlardır.
Misyon
Yeniliklere açık bir şirket olarak, Müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak, sunduğumuz gıda ürünlerini hızlı, kaliteli ve lezzetli olarak, Müşterilerimizin beklentisine sunmak.
Vizyon
Yurtiçi ve Yurtdışında, Devlet ve Özel Üniversitelerde, müşterilerin kafeteryalardan beklentilerini en hızlı, en kaliteli ve en lezzetli şekilde karşılayan bir Türk markası olmak.
Bizi Takip Edin
ADRES
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER OKULU
Cibali Mah. Kadir Has Cad. No:1
Fatih / İSTANBUL
E-POSTA
info@kampusekspress.com
Telefon
+90 532 394 15 12